logo psikoutek.cz
Magazín o psech
Start something that matters
Tipy, rady a návody jak udělat psa šťastným

Zpět na SmartPet


Smart GPS obojky - neztraťte svého psa

GPS obojky ocení každý majitel psa, který si chce být jistý tím, kde se jeho pejsek právě nachází a to především v době, kdy je pes sám doma. Ještě užitečnější jsou však pro majitele psů loveckých plemen, výstavních psů, psů toužících po fenečce, psů útěkářů či ustrašených psů například během Silvestrovských oslav. Pro tyto všechny kategorie je GPS obojek k nezaplacení, jelikož s jeho pomocí svého psího společníka můžete snadno a celkem rychle najít.

  Číst více

Smart GPS obojky

Recenze: Dogtra Pathfinder - GPS a výcvikový obojek


Jsem velká outdoorová nadšenkyně, ráda chodím na dlouhé výlety a své psi chci mít pod kontrolou a vždy vědět, kde jsou a co dělají. Proto jsem si pořídila GPS a výcvikový obojek Dogtra Pathfinder, který mě zaujal množstvím funkcí a především kladnými recenzemi mých přátel. Rozhodla jsem se proto sepsat klady i zápory tohoto přístroje a svou recenzí pomoci tak při výběru lidem, kteří to mají podobně jako já.

  Číst více

Recenze: Dogtra Pathfinder - GPS a výcvikový obojek

Psí bouda svépomocí - jak na to


Chcete-li chovat psa venku na zahradě, bude potřeba mu poskytnout místo, které jej bude chránit před nepřízní počasí, poskytovat místo pro odpočinek a soukromí a tím je právě psí bouda. Venkovních psích boud je mnoho druhů, nejčastěji se setkáme se dřevěnou stavbou do tvaru obdélníku a uvnitř přepážkou chránící před profukováním zvenčí. Na trhu je jich široká nabídka, ale víte, že si ji můžete postavit i vy, tedy svépomocí?

  Číst více

Psí bouda svépomocí - jak na to